Ana sayfa

BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD Fabrika turu

Sertifika
Çin BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar
Çin BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5
BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD
Dikişsiz Çelik Boru Üretimi
Kaplamalı Çelik Borular
Çelik Dirsek Üretim deposu
Ambar
Üretim

Dikişsiz Çelik Boru Üretimi

180 otomatik boru haddeleme hattı, 3 set sıcak haddeleme-delme değirmeni, 16 interaktif çift çubuklu soğuk çekme makineleri ve bir dizi otomatik döner işaretçi, doğrultma makineleri, su içermeyen tavlama fırınları ve yüzey asit toplama için yardımcı üretim ekipmanları kaplama vb

Kaplamalı Çelik Borular

Kaplama Malzemesi: Epoksi Toz, Yapışma, Polietilen Veya Polipropilen, Standardın İçindeki Çimento: API 5L (PSL1, PSL2); GB / T 9711.1; Sınıf: Gr. B, X42, X46, X52, X60, X65, X70, X80; Q235B; Gr. ° C; Dikiş: SAW, SSAW; HSAW

Çelik Dirsek Üretim deposu

Alın kaynak dirsekleri ekstrüzyon presiyle üretilir. Yarı mamul ürün, dikişsiz çelik boruları haddelenmiştir. Alın kaynakları genellikle boru hatları, enerji mühendisliği ve madencilik endüstrisinin yapımının bir parçası olarak kullanılmaktadır.

Ambar

Alın kaynağı bağlantı parçaları standartlara göre sertifikalarla teslim edilir: EN 10 204 ASTM A234 / A234, A420 / A420M DIN 50049 STN, ČSN 42 0165, 42 0250, 42 0251

Üretim

Alın kaynak bağlantı parçaları, karton kutular veya metal paletler halinde paketlenmiştir.

 • Üretim hattı
  SICAK HADDELEME DİKİŞSİZ ÇELİK BORU işlem akış şeması

  SOĞUK ÇEKME DİKİŞSİZ ÇELİK BORU işlem akış şeması

  Karbon Çelik Fittings Üretim Süreci

  Paslanmaz Çelik Fittingler Üretim Süreci

  “Çelik boru uygulamasıysa, En İyi Boru Hattı orada olacak.”

  “Petrol, gaz, süreç, güç, su ve seçici sivil altyapı ve mimarilerin inşası, bakımı ve bakımı için tedarik zincirine vazgeçilmez değer sağlamak.”

  Dürüstlük, Bina İlişkileri, Mülkiyet ve Bağlılık, Takım Çalışması, Müşteriler Odak.

 • OEM / ODM
  Proje Yönetimi ve MRO

  Proje Yönetimi

  Karmaşık ve kapsamlı projeler için, projeye özel ekipler oluşturuyoruz. İstenirse, müşterinin bulunduğu yerde çalışabilirler. Bu takımlar aşağıdaki hizmetleri sunar:

  • Malzemelerin tedariği
  • Müşterilerin site üzerinde istenirse müşteri adanmış stokları
  • Lojistik kontrolü
  • Malzeme testleri ve denetimleri
  • Veri kitaplarının bileşimi


  MRO (Bakım, Onarım ve Operasyon)

  Uzman MRO ekiplerimiz, bakım veya geri dönüşünüzün kalitesini, ilerlemesini ve bütçesini kontrol etmenize yardımcı olur.

  MRO hizmetlerimiz şunları içerir:

  • Acil durumlar için 7/24 müsaitlik
  • Kısa teslimat süreleri
  • Sitemizde, bizim tarafımızdan stoklanan mobil servis merkezleri
  • Hizmet Seviyesi Anlaşmaları
  • Komple ürün paketi
  • Lojistik ve idari çözümler

  OEM ve ODM hizmeti sağlayabiliriz. Makine ve dikişsiz borular, boru bağlantı parçaları, flanşlar vb. Için özel ihtiyaçlarınız ve pazar talebiniz doğrultusunda ürün ve tasarım yapabiliriz. Mükemmel ürün ve hizmetle, hem iç hem de denizaşırı müşterilerle uzun vadeli işbirliği kurduk

 • Ar-Ge
  En İyi Boru Hattı Ekipmanı, Çin'in en büyük soğuk haddehanesi üreticisi olup, yılların tecrübesi, makul fiyatla en iyi kaliteyi ve aynı zamanda mükemmel hizmetimizi sunmaktadır.

  . Ar-Ge'ye odaklanıyoruz, Tamam Boru Bağlama İnsanları, güçlü araştırma, geliştirme ve inovasyonun büyümemizin ve gelişmemizin itici gücü olduğuna inanıyor, çünkü ürün kalitesi sürekli araştırma, geliştirme ve ürün yeniliğinden geliyor.

  Rekabet avantajımızın altını çizmek için, En İyi Boru Hattı Ekipmanı çalışanları, ister mekanik, ister elektrikli ister hidrolik sistem olsun, Ar-Ge personeli eğitiminde büyük miktarda zaman ve enerji harcarlar, Hengli ürün kalitesini garanti etmek, maliyeti düşürmek ve optimum tasarımı karşılamak için profesyonel Ar-Ge ekibine sahiptir.

  En iyi Boru Hattı Ekipmanları birkaç yıllık tecrübesi ile bir boru ve Fittings üreticisi, biz dünya çapında farklı alan için yeni ve potansiyel boru ve boru ürünleri Ar-Ge, üretim ve pazarlama odaklanmak.

İletişim bilgileri
BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. amy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)