Ana sayfa

BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD Kalite kontrol

Sertifika
Çin BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar
Çin BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
qc profili
En İyi Alaşımlı Boru Mühendisliği CO., LTD 'nin Kalite Yönetim Sistemi, güvenilirliğini sağlamak için kalite ile ilgili unsurların tüm yönlerini bir araya getirir. Best Pipeline'da benimsenen sürekli gelişim felsefesi, tüm bölümlerini tüm iç süreçleri zamanında incelemeye ve ISO L3 prosedürlerinde düzenli güncellemeler yapmaya ve sektördeki en iyi uygulamaları uygulamaya koymaya itmektedir.

Kaliteden ilham alan ilkeler, 2001 yılında ISO belgelendirmesini alan boru tedarik endüstrisinde ilk Çin merkezli şirket ve 2002 yılında prestijli ISO 9001: 2000 versiyonu olmaya yönlendirdi. Best Alloy Pipe Engineering CO., LTD takip etmek için diğer satıcılar için. Doğrudan CEO’ya rapor veren Kalite Kontrol ve Güvence Bölümü, OK Fitting’in toplam kalite yaklaşımının kilit bir bileşenidir. Bölüm, kalite ile ilgili tüm süreçleri takip eder ve tedarik hizmetlerinin mümkün olan en yüksek kalite standartlarını karşılamasını sağlamak ve sağlamak için gerekli adımları atır.

Malzeme Test Raporları

Kalite Kontrol Departmanımız, Best Alloy Pipe Engineering CO., LTD. Tarafından stoklanan ve işlenen tüm materyaller için Orijinal Üreticinin Malzeme Test Raporları kütüphanesini bulundurmaktadır .

Tüm MTR'lerin bilgisayar veritabanımızdaki elektronik dosyalardan tam olarak izlenebilmesini sağlıyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde kalite önceliğe sahiptir. Sonuç olarak, global olarak, ürün yelpazemizin kalitesinin ve güvenli ve sağlıklı çalışma koşullarının öncelikli olduğu iş süreçlerimizin sürekli iyileştirilmesine büyük bir dikkat ve zaman ayırıyoruz. Sürdürülebilirlik, süreçlerimizin tasarımında kilit bir rol oynar.

Kalite yönetimi, stratejik hedeflerimizden operasyonel süreçlerimize kadar değişen organizasyonun ayrılmaz bir parçasıdır. Bu, operasyonun her aşamasında müşteri için değer katmayı mümkün kılar. En İyi Boru Hattı Ekipmanı, Avrupa kıtasındaki Lloyd's Register (LRQA) tarafından ISO 9001: 2015 standardı için sertifika alan ilk müşteriydi. Bu, dünya çapında En İyi Alaşımlı Boru Mühendisliğinin müşterinin beklediği kaliteyi sağladığını göstermektedir. Bu sürecin önemli bir parçası, örneğin tedarikçilerimizin sıkı seçimi ve kontrolüdür. Bu standart sadece kapsamlı proses kontrolümüzün kanıtı değil, aynı zamanda potansiyel riskleri kontrol etmede ileri bir adımı da temsil eder.

Bu alanda gerçekleştireceğimiz yıllık hedefler doğrultusunda tercüme edilen kendimiz için yüksek kalite standartları belirliyoruz. Bu alandaki ilerlemeyi düzenli olarak Ana Performans Göstergeleri bazında izliyoruz. Uygulanan eylemlerin doğrulanması amacıyla iç denetimler düzenli olarak yapılmaktadır.

Sertifikalar
 • Çin BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar

  Standart:API5CT

  Sayı:0855

  Yayımlanma tarihi:2017-04-27

  Bitiş tarihi:2019-08-06

  Kapsam/Aralık:STEEL PIPE

  Tarafından verilen:API

 • Çin BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar

  Standart:API5L

  Sayı:0588

  Yayımlanma tarihi:2017-04-27

  Bitiş tarihi:2019-08-06

  Kapsam/Aralık:STEEL PIPE

  Tarafından verilen:API

 • Çin BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar

  Standart:CPR

  Sayı:033

  Yayımlanma tarihi:2016-06-01

  Bitiş tarihi:2021-05-31

  Kapsam/Aralık:Steel Pipe

  Tarafından verilen:Ente Certificazion Macchine Srl

İletişim bilgileri
BEST PIPELINE EQUIPMENT CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. amy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)